קנדידה – צרה צרורה שיש לה פתרון

אין ספק, קנדידה הינה צרה צרורה. אומנם, הרופאים הקונבנציונאליים נוהגים להקל ראש אך עובדה היא שהפטרייה הזו גורמת סבל להרבה מאוד אנשים והם נאלצים לחיות איתה במשך שנים רבות, כאשר הם בטוחים שאין לה מזור. התופעות מהן סובלים אנשים הינן בין היתר עייפות כרונית, קשיים בריכוז, בעיות קשות במערכת העיכולחוסר סדירות ביציאות, לעיתים אנו אף חשים שגופינו איננו מאוזן כיאות ורשימת הסימפטומים ארוכה. אז אם הרפואה הקונבנציונאלית הרימה ידיים והרופאים טוענים שאין צורך לטפל בבעיה מי אמר שאתם חייבים לקבל את רוע הגזירה ולהמשיך עם חייכם הלאה בחוסר נוחות? לנו בהחלט יש פתרון יעיל שיפתור אתכם פעם אחת ולתמיד מהבעיה המציקה הזו.

קנדידה מהי?

לכול אדם יש קנדידה במעיים. קנדידה היא פטרייה וכאשר המערכת החיסונית שלכם מתפקדת כיאות, הקנדידה בהחלט איננה מזיקה ולא תסבלו משום בעיות בריאותיות אשר יפריעו לכם לתפקד כרגיל. כאשר כמות החיידקים החיוביים עולה על השליליים אין שום בעיה. במקרים בהם הפטרייה גדלה בצורה מופרזת פלורת המעיים לא תוכל להגן על הגוף שלכם כנדרש.

מה גורם לגדילתה של קנדידה?

ישנם גמה גורמים בדוקים אשר גורמים לגדילת קנדידה : ידוע לכול שטיפול אנטיביוטי משמיד את החיידקים הטובים הבאים להגן על גופינו, שימוש רב באנטיביוטיקה פוגע בפלורת המעיים. לא לחינם מציע לכם הרוקח בבית המרקחת כאשר אתם נוטלים אנטיביוטיקה, להשתמש בחומרים פרוביוטיים. שימוש יתר באנטיביוטיקה פוגע במערכת העיכול, ויכול להביא לפטרייה בנרתיק האישה. כלומר, התרפאתם מבעיה אחת, ונוספה לכם בעיה חדשה. אל תזלזלו בעצתו של הרוקח, כאשר אתם נוטלים אנטיביוטיקה מומלץ במקביל ליטול תכשירים פרוביוטיים אשר מכילים אצידופילוס וביפידוס. עוד גורמים אשר מגבירים את הסיכוי לקנדידה הם גלולות נגד היריון, תרופות סטרואידיות, מתח נפשי וצריכה מוגברת של סוכר לבן. מהם הסימפטומים להופעת קנדידה? קנדידה עלולה להתפשט לכול הגוף ולחדור גם למחזור הדם והיא משפיעה על כול המערכות . סימפטומים: בעיות במערכת העיכול, בעיות במערכת השתן ובאברי המין, הפרעות במערכת ההורמונאלית, בעיות במערכת העצבים, המערכת החיסונית נחלשת, וכמו כן תיתכן תחושת עייפות רבה.

אז מה עושים?

אין שום מנוס, טיפול בקנדידה הינו הפתרון הטוב ביותר, ובהחלט לא מומלץ להתעלם , ההתעלמות לא תעלים את פטריית הקנדידה אלא להפך. בקליניקה שלנו אנו מאבחנים את הימצאות הפטרייה המטרידה הזו, האבחון מתבצע באמצעות מכשור משוכלל וממחושב ובו מאגרי ידע עם חתימתם האלקטרונית של עשרות חומרים אותם ניתן לבדוק ולקבל תוצאות במקום. אין מדובר כאן על אבחון פולשני או כואב וניתן לאבחן את בני כול הגילאים. בקליניקה שלנו אנו מטפלים ביעילות בבעיות הללו : גזים, חוסר תיאבון או עודף תיאבון,טפילים, כאבי בטן,מעי רגיז או קיבה עצבנית, עודף משקל או חוסר משקל, עצירות, צרבת, שלשולים, קוליטיס וכמובן קנדידה. גם אם רופא המשפחה שלכם טוען שאין מה לעשות, אין שום סיבה שתמשיכו לסבול בשקט, הרי בסופו של דבר, הפטרייה פוגעת באיכות החיים שלכם ואם ישנו פתרון בנמצא, לא יהיה זה הגיוני ונבון לוותר עליו.