ברונכיטיס הינה דלקת אשר מתפתחת בריריות הסמפונות של דרגי הנשימה. הברונכיטיס מתחיל בדרך כלל כזיהום של צינורות הנשימה, ומשם מתפתח אל הריאות. מאחר והצינורות מזוהמים הם מדביקים גם את הסמפונות ואלו, מנסות לסלק את הזיהום על ידי שיעול. התסמינים של ברונכיטיס יהיו עם כל, שיעול, אליו מתלווה ליחה, חרחורי נשימה, כאבי ראש, ולעיתים אף חום וכאבים בחזה.

למה אנחנו חולים בברונכיטיס?

ברונכיטיס הינו זיהום של מערכת הנשימה, כאשר המקור לזיהום הינה בדרך כלל נגיף ויראלי, או אפילו ליחה המגיעה ממערכת העיכול. לעיתים, ברונכיטיס יכול להתפתח גם כתגובה שלאלרגיה לזיהום באוויר, עשן או פיח. במרבית המקרים ניתן לרפא ברונכיטיס באמצעות תרופות, אך ישנם מקרים בהם מתפתחות תגובות אלרגיות, ומחלת הברונכיטיס הופכת להיות כרונית. ברונכיטיס כרוני הוא מקרה של זיהום בסמפונות אשר נמשך למעלה משלושה חודשים. הברונכיטיס הכרוני הינו בדרך כלל כתולדה של תגובה אלרגית וחשיפה אל מקורות אלרגניים כמו עשן או פיח. שיעול קשה וקושי בנשימה הינן התופעות המתלוות אל הברונכיטיס הכרוני והן דורשות טיפול אפקטיבי.

איך מאבחנים ברונכיטיס?

אבחון ברונכיטיס בביו קונטרול מתבצע באמצעות מכשור חדשני אשר מאפשר זיהוי של הגורמים השונים אשר עלולים לגרום לסימפטומים כברונכיטיס להופיעה. הליך הבדיקה והאבחון אינו כואב ואינו פולשני, אין לו כל תופעות לוואי ועל כן הוא מתאים לכל הגילאים. האבחון מתבצע על ידי נגיעה של עיפרון בדיקה קטן בנקודות באצבעות הידיים ובבהונות הרגלייםאבחון נכון ומדויק של הגורמים לברונכיטיס יאפשרו התאמה של טיפול יעיל ואפקטיבי.

כיצד מטפלים בברונכיטיס?

במקרים של ברונכיטיס כרוני הטיפול הרפואי יהיה בדרך כלל באמצעות של אנטיביוטיקה, אך כאשר אנחנו סובלים מברונכיטיס לאורך זמן רב, או מברונכיטיס חוזר ונשנה, האנטיביוטיקה עלולה להפסיק להיות אפקטיבית, לא רק שהיא תחסל את הבקטריות החיוביות בגופינו, אלא היא אינה תצליח להתגבר על הברונכיטיס עצמו. טיפול בברונכיטיס בקליניקות של ביו קונטרול הינו טיפול חדשני ואפקטיבי.הטיפול נעשה תוך התאמה של תכשירים, ויטמינים ומינרלים, אשר מאפשרים לגופינו להתגבר על הזיהום בסמפונות. שיטת האבחון והטיפול בקליניקות של ביו קונטרול מוכחת כוודאית, תוך ניסיון מצטבר של אלפי מטופלים במכשור חדשני ובשילוב של גישות טיפוליות אפקטיביות, המחזקות את המערכת החיסונית, ומאפשרות לבצע טיפול ומניעה של הסימפטומים בצורה יעילה ומשפרות את איכות החיים של כלל מטופליה. אם אתם סובלים מתופעת ברונכיטיס כרונית, בביו קונטרול BioControl, ישמח לעמוד לשרותכם, לייעוץ, לאבחן ולהתאים את תצורת הטיפול באופן אינדיבידואלי, על מנת להחזיר לכם את איכות החיים. פנו אלינו, וצוות היועצים שלנו ישמח לעמוד לעזרתכם עוד היום.