פריחה בגוף הינה תופעה אשר מתרחבת בעורנו ומלווה באספקטים שונים על גבי אזורים שונים בגוף, כמו שינוי הצבע של העור, התפתחות של שלפוחיות, נפיחות, גירודים בעור ועוד.

למה אנחנו סובלים מפריחה בגוף?

לא כל אחד מאיתנו סובל מפריחה בגוף, אך חלקנו רגישים לחומרים שונים ומערכת החיסון שלנו אינה מסוגלת להתמודד בכוחות עצמה עם המגע בחומרים אלו. ישנן סיבות שונות בגינן אנחנו סובלים מפריחה בגוף. פריחה בגוף תופיע בדרך כלל כתגובה אלרגית אל חומר מסויים אליו היינו חשופים או מזון שאכלנו, עקיצה של בעל חיים או מגע עם צמחים או פרחים. ישנם אנשים אשר מגיבים אל חילופי עונות בתצורה של פריחה בעור. כל אלו עלולים לגרום לנו לתחושה של עקצוץ, אדמומיות, נפיחות, גרד ועוד. ישנן פריחות בגוף אשר יופיעו בצורה פתאומית וישנן פריחות אשר יכולות להתפתח בצורה הדרגתית. לעיתים, במקרים של תגובה אלרגית חריפה, עלולים להתלוות את הפריחה בגוף סימפטומים נוספים כמו חום, כאבים בפרקים ובמפרקים, קוצר בנשימה, ורגישות למגע. כל אלו מצריכים אותנו לנקוט בצעדים על מנת לטפל בפריחה בגוף.

איך ניתן לטפל בפריחה בגוף?

חלק מהתגובות של הגוף אל אלרגיות מסוימות באות לידי ביטוי בתצורה של פריחות בגוף. על מנת לטפל בפריחה בגוף יש צורך קודם כל לאבחן את מקורה של הפריחה ולרדת אל שורש הסיבה אשר בגינה הופיעה התגובה האלרגית. לכן, טיפול בפריחה בגוף צריך להתחיל באבחון מדוייק. בקליניקות של ביוקונטרול ניתן לבצע בדיקת אלרגיה בצורה מעמיקה, באמצעות מכשור מתקדם אשר מאפשר למקד את הבעיה ולמצוא את מקורה. רק האבחון של התגובה האלרגית יותאם בצורה אינדיבידואלית אמצעי הטיפול הנדרשים. האבחון נעשה על ידי נגיעה של עיפרון בדיקה קטן בנקודות באצבעות הידיים ובבהונות הרגליים. בביוקונטרול ניתן דגש על טיפול אישי ואיכותי, אשר מותאם בצורה אינדיבידואלית לכל מטופל ומטופל. הטיפול משלב חומרים מן הטבע, ויטמנים ומינרלים במידת הצורך. מטרתו של הטיפול הינו להגיע לכדי מצב כי הגוף מסוגל להיפטר מן הסימפטומים המובילים לתגובה האלרגית בצורה אופטימלית. גם האבחון וגם הליך הטיפול נעשים בתצורה לא פולשנית, אשר אינה מסבה כל כאב. האבחון והטיפול הינו בטוח ומתאים לכל הגילאים. אין צורך לסבול מפריחה בגוף, ניתן לבצע אבחון והתאמה של טיפול בצורה איכותית, אשר תוביל בסופו של יום להעלמותם של הסימפטומים אשר משבשים לנו את חיי היום יום ופוגמים לנו באיכות החיים. פנו עוד היום אל ייעוץ בקליניקות של ביוקונטרול, ותלמדו כיצד ניתן לטפל בפריחה בגוף בצורה מקסמילית ובאופן אשר מתאים לכם ולגופכם.