נזלת אלרגית נחשבת כמחלה לא קלה, ראשית יש להבין כי נזלת אלרגית, או נזלת כרונית, הינה מחלה לכל דבר ועניין ובעלת השפעה משמעותית על איכות החיים של הסובל ממנה.

למה אנחנו סובלים מנזלת אלרגית?

אלרגיה הינה תגובה יתרה של מערכת החיסון שלנו לחומרים איתם אנחנו באים במגע. ריריות האף מגיבות אל אותם אלרגנים, זיהומים, שינויים במזג האוויר כתוצאה מחילופי עונות, ריחות חזקים, חומרים נדיפים, עשן ולעיתים אפילו כתוצאה ממאמץ גופני. מעבר לתסמינים של הנזלת האלרגית עצמה, יכולים להתלוות אליה גם חולשה, כאבי ראש, הפרעות בשינה, שיעול, קוצר נשימה, פריחות, כאבי בטן ועוד. ההתקפי האלרגיה מצריכים אותנו לגשת לטיפול, הן מבחינת אבחון האלרגיה על מנת לגלות את סיבתה, והן מבחינת התאמת הטיפול.

איך מאבחנים נזלת אלרגית?

עולם הרפואה מציע שיטות שונות לאבחון של נזלת אלרגית, כמו בדיקות דם, חשיפת המטופל אל גורמים אלרגניים ועוד. בדיקת נזלת אלרגית אינה פשוטה כלל וכלל, ועל כן, אבחנתה ואיתור של מקור האלרגיה אינה קלה, ובדרך כלל אינה מתבצעת בצורה מושלמת, ואינה מציעה למטופל טיפול אפקטיבי לאורך זמן. רשת הקליניקות ביוקונטרול, הממוקמות בכל חלקי הארץ, מאפשרת אבחון של נזלת אלרגית המתבצעת באמצעות מכשור ממוחשב ומספק רמת דיוק גבוהה לצורך אבחון מקורה של הנזלת האלרגית. בצורה לא פולשנית יסרק גופו של המטופל ותתבצע השוואה ממוחשבת אל מול מערכת ממוחשבת המכילה מגר מידע של אלפי חומרים שונים. בצורה זו, ניתן יהיה לאבחן את הנזלת האלרגית באופן חדש משמעי. האבחון הנזלת האלרגית מבצע בצורה לא פולשנית, על ידי נגיעה של עיפרון בדיקה קטן בנקודות באצבעות הידיים ובבהונות הרגליים ועל כן הוא מתאים לכל הגילאים. הבדיקה בטוחה לשימוש ואין לה כל תופעות לוואי.

הטיפול בנזלת אלרגית

בביוקונטרול תוכלו ליהנות מטיפול אפקטיבי בנזלת אלרגית. טיפול באלרגיה מתבצע תוך התאמה של תכשירים, תוספי מינרלים וויטמנים אשר חסרים לגופכם ומחלישים את המערכת החיסונית. כתוצאה מהטיפול האפקטיבי בביוקונטרול תוכלו לשפר את איכות חייכם בצורה משמעותית, ולהיפתר מן הנזלת האלרגית אשר משמשבת את שיגרת החיים ופוגמת בהנאה ובאיכותה. אין צורך לסבול מנזלת אלרגית, ניתן באמצעים מתקדמים לאבחן את הנזלת האלרגית ולהתאים לה טיפול אפקטיבי אשר יאפשר לכם איכות חיים גבוהה. בביוקונטרול ישמחו לעמוד לרשותכם לייעוץ, אבחון וטיפולי בנזלת אלרגיות, ובתופעות אלרגניות אחרות, אשר מפריעות לתפקידו היום יומי