דף הבית >> המלצות מטופלים >> מיקי
 
לפני כחצי שנה הגעתי אליכם עם פריחה "נודדת" רחבה בעור. במשך מספר שבועות קודם לכן, לאחר שהפריחה התפשטה, לקחתי תרופה קונבנציונאלית שבתחילה עזרה לי, אך בהמשך הפסיקה לעזור. רופא שלך אותי לבדיקה שתברר את גורמי האלרגיה, וציין מראש, שלרב לא ניתן למצוא אותן. בכל אופן הוא הנחה אותי לא להמשיך לקחת את התרופה עד מועד הבדיקה. הייתי מכוסה כולי בפריחה, העור היה חם ולעיתים כואב ולפעמים היה לי קשה לדרוךעל כפות הרגליים. לא יכלתי לסמוך על התרופה ויחד עם זאת לא יכלתי לקבל על עצמי להפסיק אותה עד לאחר הבדיקה ומסקנותיה.
לאחר בדיה במערכת ה-BIOCONTROL איתרתם לי גורמי אלרגיה רבים. הפסקתי מיד לאכול כל דבר שכולל סוכר ושוקולד באופן מיידי הייתה הקלה מסוימת. בשלב זה גם התרופות הקונבנציונאלית עזרה במידת מה. במקביל, על פי הממצאים של הבדיקה שלכם, החלפתי את הסבונים ואבקות הכביסה שבהם השתמשתי לכאלה שאיני רגישה אליהם. לאחר מספר שבועות, לראשונה מזה 10 חודשים הייתי נקייה כליל מפריחה במשך ארבעה ימים. לאחר מכן חמישה, שוב ארבעה וכרגע אני נמצאת במצב שכבר שבועיים וחצי לא לקחתי תרופה ורוב הזמן אני נקייה לגמרי מפריחה. עדיין אני משתמשת בטיפות ההומופאתיות.
קשה לתאר את ההקלה הגדולה שאני חשה במשך כל התקופה הזו ובעיקר לאחרונה. אמנם מדובר בתופעה אשר לכשעצמה אינה מזיקה לבריאות, אךבכל מציקה עד כדי כך שאינה מאפשרת לנהל אורך חיים תקין כולל פעולות שנחשבות מובנות מאליהן כמו שינה בלילה.
בתקופה האחרונה אני יכולה להרשות לעצמי גם לאכול מוצרי מזון מהם נמנעתי בחודשים האחרונים, אבל עדיין בכמויות קטנות ובזהירות גדולה.
במוצרי נקיון אני יכולה להשתמש כעת בידיעה שהם אינם גורמים לי לפריחה ולא לחשוש פעמים רבות לפני חשיפה לחומר כלשהו שאיני יודעת אם אני רגישה אליו.
אני רוצה להודות לכם על ההקלה שמצאתי בביוקונטרול, ובנוסף על היחס שהתלווה לתהליך הזה. לא קל כיום למצוא כל אחד מאלו בנפרד, ועל אחת כמה וכמה את שניהם בכפיפה אחת.

מיקי
תל אביב