ירידה במשקל הינה לרוב תהליך ארוך, ממושך ומייגע ולא מעט אנשים מוצאים עצמם מתוסכלים ומיואשים כבר בתחילת הדרך. רוב הדיאטות המוצעות כיום אינן מספקות מענה מתאים לאנשים הסובלים מהשמנת יתר. הן מתישות, מלוות בתחושת רעב תמידית, הירידה במשקל היא לרוב איטית מאוד מה שמביא הרבה אנשים להרים ידיים, והדיאטות הללו גם אינן מסייעות לגוף לשרוף שומנים מיותרים. בסופו של התהליך לא תצליחו באמת להצר היקפים במקומות הרצויים ולאחר תהליך ההרזיה יהיה קשה מאוד לשמור על משקל תקין וסטבילי.

איך לרדת במשקל באופן בטוח ומהיר?

סביר להניח שאם אתם סובלים מעודף משקל כרוני, שאלתם את עצמכם לא פעם – איך לרדת במשקל? האם כדאי לפצוח בדיאטת רעב? האם כדאי להירשם לשומרי משקל? האם כדאי לעשות ניתוח קיצור קיבה או ניתוח שרוול? הרי אמצעי ירידה במשקל הם מרובים, ורבים מתלבטים. אנו בקליניקת ביוקונטרול מציעים לך ירידה במשקל מתונה, אפקטיבית ובטוחה, המותאמת אישית לצרכים הספציפיים שלך. דיאטה זאת מיועדת גם לסובלים מעודף משקל וגם למי שרק רוצה להשיל כמה "קילוגרמים מיותרים".

וכעת, איך לא לעלות בחזרה?

כפי שידוע לרבים, גם לאחר שהצלחת לרדת במשקל, נותרה הבעיה העיקרית, והיא כיצד לא להחזיר לעצמך את הקילוגרמים המיותרים, מהם הצלחת להיפטר לאחר מאמץ. לצורך זה פיתחנו, בביוקונטרול, שיטה מיוחדת המשלבת סריקה ממוחשבת של אלרגיות למזונות יחד עם יעוץ תזונתי. באמצעות הסריקה הממוחשבת ניתן למצוא אילו מזונות יכול האדם הספציפי לאכול, ועל בסיס זה לבנות מערכת של תפריט יומי/שבועי/חודשי שימנע עליה חוזרת במשקל ובאותה עת ירגיל את הגוף לשנות את קצב חילוף החומרים. ולכן, הבשורה של ביוקונטרול היא שעדיין לא אבדה לך התקוה, ולא צריך "להמשיך ולחיות עם זה".