דרכי הנשימה

אבחון בעיות בדרכי הנשימה משפר את איכות החיים


רק אדם שסובל מבעיית נשימה כלשהי יכול להעריך באמת עד כמה מערכת הנשימה שלנו היא יצירת אומנות. רוב האנשים שאין להם בעייה כמו אסטמה מתקשים להבין במה מדובר, ועד כמה ההרגשה של מחסור באוויר היא הרגשה נוראית, אשר עלולה לגרום לפניקה גדולה אצל החולה. הרפואה המערבית אומנם אחראית על מספר תרופות שמשפרות את איכות חייו של החולה, אך היא לא באמת יודעת להציע טיפול באסטמה שיעביר אותה כליל. קוצר נשימה, וגם אסטמה של העור, העונה לשם המקצועי אטופיק דרמטיטיס, הן תופעות שדורשות בהחלט טיפול מעמיק, כי לאנשים שסובלים מתופעות אלה נפגעת איכות החיים.

מאבחנים אסטמה אצל הילדים

מחלת האסטמה היא מחלה שאין לה גיל, כי יש אנשים מבוגרים מאוד שיש להם אסטמה, ולעומת זאת, יש גם מושג שנקרא אסטמה ילדים. אסטמה אצל ילדים אומנם יכולה לחלוף עם השנים, אך במובנים מסוימים היא עלולה להיות יותר מסובכת ויותר קשה להתמודדות. ילד שחווה פתאום חוסר באוויר לנשימה עלול להילחץ מכך מאוד, ולא תמיד ידע ויזכור כיצד עליו להתנהג. מסיבה זו, כאשר מדברים על טיפול באסטמה ילדים, מדברים בין היתר על הצד הפסיכולוגי של העניין. הורים לילדים שסובלים מאסטמה חייבים לדאוג לכך שהילדים יעברו אבחון מתאים, כי רק כך אפשר להחליט על טיפול מתאים.

ניתן לעזור בבעיות בדרכי הנשימה

חברת ביוקונטרול מזמינה את כל מי שסובל מרמה כזו או אחרת של בעיות בדרכי הנשימה או אסטמה להגיע לקליניקות שלה ולעבור אבחון מקיף ביותר, תוך כשעה. הבדיקה הינה ממוחשבת, לא חודרנית ולא כואבת, ומתאימה לכל הגילאים. המטרה העיקרית של הבדיקה היא לגלות האם הילד, או המבוגר, סובלים מגורמים וחומרים, הכוללים בין היתר, אלרגיות למזון, אלרגיות לגורמים סביבתיים, חיידקים, וירוסים, פרזיטים, כימיקלים ועוד. התוצאות מתקבלות עם הבדיקה וכוללות הן תמונת מצב על תפקוד האיברים בגוף והן המלצות לטיפול, שהן ספציפיות ומותאמות לצרכי המטופל.
ראוי לציין כי למערכות הממוחשבות של ביוקונטרול יש את אישור משרד הבריאות הישראלי, וה-FDA האמריקאי.

למי מתאימה הבדיקה

הבדיקה אינה כואבת והיא מתאימה ומומלצת לכל הגילאים.
בקליניקות ביוקונטרול נבדקו, עד כה, אנשים בגילאים שונים. החל מתינוק בן חודשיים שסבל מפריחות בעור, ועד אשה בת 94 שסבלה מבעיות במערכת העיכול

סימפטומים שכיחים:

• אסטמה
• ברונכיטיס
• נזלת אלרגית
• שיעול כרוני
• שיעול אלרגי
• סינוסיטיס
• קוצר נשימה
שירותים נוספים וסוגי בדיקות