שמים סוף למקרים של דלקות אוזניים – טיפול בדלקות אוזניים

דלקות אוזניים הן דלקות שיכולות להיות מאוד כואבות, וכאשר אדם סובל מהן לעיתים תכופות, הרי רצוי לו למצוא לכך פתרון כיוון שחיים בצל דלקות האוזניים עלולים להיות חיים פתוח נוחים. הבעיה האמיתית היא לא להעביר את הכאב הרגעי שממנו סובל אדם מסוים, אלא להבין מדוע דלקות האוזניים חוזרות על עצמן, ולמצוא לכך טיפול.

חשיבותו של האבחון

עבור אנשים הסובלים ממקרים רבים של דלקות אוזניים במהלך השנה חשוב ביותר למצוא לכך פתרון, כיוון שהכאב הוא חזק ולא נעים. כמעט תמיד קיימת האפשרות של טיפול באנטיביוטיקה, בין אם מדובר באנטיביוטיקה שייקח המטופל על ידי כדורים או סירופ, אך הבעיה היא כי אנטיביוטיקה יכולה להחליש מאוד את מערכת החיסון של מי שלוקח אותה לעיתים תכופות. טיפול באנטיביוטיקה לעיתים קרובות אינו רצוי לאיש, ובמיוחד לא במקרים של דלקות אוזניים אצל ילדים, כך שדרך טובה יותר להיפטר ממקרים של דלקות אוזניים הוא להבין מדוע הם קורות ולא להתמקד רק בהעברת הכאב.

דלקות אוזניים בטיפול הומאופתי

אדם הסובל ממקרה של דלקת אוזניים ואינו מעוניין לטפל בה על ידי אנטיביוטיקה, יוכל כמובן לגשת אל רופא שהוא הומאופט, ולבקש ממנו תרופה טבעית. הרופאים ההומאופטית ירצו גם הם לנסות ולהבין מהו המקור של דלקות אוזניים החוזרות על עצמן, ומה שעומד לרשותם הוא בעיקר אבחון על ידי תשאול של המטופל, ושימוש בתרופות הומאופטיות, שלרוב דורשות זמן ממושך מאוד עד התחלת ההשפעה שלהן על החולה הסובל.

דלקות אוזניים מאבחנים ברצינות

יש כיום הרבה דרכים כדי לאבחן מקרים של דלקות אוזניים שמהן אדם סובל לעיתים תכופות, ואחת מהדרכים היא טכנולוגית BIOCONTROL . טכנולוגיה זו היא טכנולוגיה של מכשור משכולל ביותר, כאשר הרעיון הוא יחסית פשוט: האדם שסובל ממקרים רבים שלדלקות אוזניים מגיע לבדיקה בקליניקה של ביו-קונטרול, ועל ידי התחברות למכשיר אפשר יהיה לגלות האם הוא רגיש לחומרים מסוימים או לא. המכשיר עצמו יודע לזהות עשרות אלפי חומרים שונים, כך שלגבי כל אחד מהחומרים האלה תהיה לו היכולות לזהות רגישות ברמות שונות.