בעיות פרקים

בעיות פרקים

בעיות פרקים הן סימפטום נפוץ בקרב נשים וגברים. בעיות בפרקים משבשות את סדר היום וגורמות לחוסר נוחות וכאבים חזקים. ברפואה מערבית, בוחנים את הבעיה מתוך הסימפטומים מהם סובל הפציינט כאבי פרקים או דלקות פרקים, ובחלק מן המקרים ניתן מענה זמני בלבד לתופעה.

כיצד מאבחנים?

בקליניקות ביוקונטרול, משתמשים במערכות ממוחשבות, על מנת לאבחן את שורש הבעיה, ובכך פותרים אותה לטווח הארוך. כמובן, יש מקרים אותם לא נוכל לפתור לחלוטין, כמו אוסטיופרוזיס. במקרים אלו ניתן לעכב את התפתחות התופעה, ובכך להקל מאד על הכאבים והסימפטומים המורגשים במהלך היום.

באמצעות מכשור חדשני ומתקדם, כמו כמו זה הנמצא בקליניקות של חברת ביוקונטרול, ניתן בהחלט לשפר את איכות חייהם של הסובלים מבעיות בפרקים. אנשים שרוצים לדעת מה גורם לפרקים שלהם להגיב בצורה כזו, רצוי שיבדקו האם יש להם רגישויות מיוחדות לחומרים או מאכלים מסוימים.

בכך יכולה לעזור להם חברת ביוקונטרול, אשר מאפשרת בדיקה, לא חודרנית ולא פולשנית. הבדיקה מבוצעת באמצעות המכשור משוכלל, המאושר על ידי משרד הבריאות, והמסוגל לזהות גורמים פתוגניים שונים, כמו גם רגישויות לאלפי חומרים. בתום הבדיקה, יהיה לחולה מידע רב לגבי הגורמים והחומרים שמעוררים בעור שלו תגובות כאלה, ובכך לשפר את מצבו.

הטיפול מומלץ לכל הגילאים.

בקליניקות ביוקונטרול מאתרים ומטפלים בבעיות פרקים כגון:

• אוסטיופרוזיס
• דלקות פרקים
• כאבים בפרקים
שירותים נוספים וסוגי בדיקות