בעיות בעור

פריחה בגוף נגרמת בשל סיבות שונות. על-פי רוב היא תגובה אלרגית לחומרים מסוימים, לרבות כאלה הנמצאים באחדים מהמזונות שאנחנו צורכים. יש מי שפריחה נגרמת להם בחילופי עונות. תהיה הסיבה לפריחה ויהיה עיתויה אשר יהיו – היא גורמת לתופעות לוואי לא נעימות, ובהן תחושת עקצוץ וגירוד ואפילו להתפתח לפצעים בעור. במקרים קיצוניים, הפריחה עלולה להיות מלווה בחום ובכאבים, בקוצר נשימה ועוד.

יש סוגים שונים של אלרגיות ואופנים שונים לעריכת בדיקת אלרגיה. בקליניקות ביוקונטרול מציעים אבחון רגישויות ותגובות אלרגיות במכשירים ייעודיים ומתקדמים. התמונה המתקבלת מדויקת ומאפשרת מתן מענה מיטבי לתופעה.
היות שכל אדם מגיב באופן שונה למזונות שונים ולגורמים סביבתיים שונים, יש חשיבות לאיתור ולזיהוי מדויק של מפת הרגישויות שלו.
 

פריחה בגוף – איתור מבעוד מועד


כאשר מאתרים את הרגישויות הנ”ל, ניתן לצמצם או להימנע כליל מהגורמים שהתגלו כאלרגניים. בקליניקות ביוקונטרול מבצעים את האבחון וההמלצות לטיפול ללא חדירה לגוף וללא כאב. הטיפול המומלץ הנו משולב ומערכתי, ועשוי לשלב הימנעות ממזונות ו/גורמים סביבתיים, יחד עם תכשירים הומוטוקסיקולוגיים או תוספי תזונה, במידת הצורך.
 

טיפול – ישר מהטבע


הטיפול המוצע אינו סותר אף לא אחת משיטות הטיפול הרווחות ברפואה הרגילה אלא משלים אותן. באמצעות הומוטוקסיקולוגיה (הומיאופתיה מודרנית), דיקור , רפלקסולוגיה, עיסויי גוף והמלצות ויעוץ לתזונה נכונה ומאוזנת, אתם מצויים בידיים הבטוחות והנאמנות ביותר – בידיים של הטבע. עדויות של מטופלים רבים ממחישות את התועלת הרבה הגלומה בטיפולים השונים המוצעים בקליניקות ביוקונטרול. יש בהם מענה לא רק לתופעה של פריחה בגוף, אלא למכלול רב ומגוון של בעיות בעור.
 

כיצד מאבחנים


המערכות איתן אנו בודקים בביוקונטרול הינן מתוצרת אמריקאית,ומופעלות בהצלחה רבה בכל רחבי העולם בכלל ובישראל בפרט, והן מאושרות על ידי משרד הבריאות.
הבדיקות נעשות בצורה לא חודרנית ולא פולשנית באצבעות הידים ובמידת הצורך בבהונות הרגליים,באמצעות עיפרון בדיקה ממוחשב. רמת הדיוק של התוצאות היא מהגבוהות.
 

כיצד מטפלים


ההמלצה לטיפול מתקבלת בתום הבדיקה, והיא מתרכזת בתחום הרפואה הטיבעית. כיון שהיא מתבססת על תוצאות הבדיקה, הרי שהיא מותאמת ספציפית לאדם שנבדק.

למי מתאימה הבדיקה

הבדיקה אינה כואבת והיא מתאימה ומומלצת לכל הגילאים.
בקליניקות ביוקונטרול נבדקו, עד כה, אנשים בגילאים שונים. החל מתינוק בן חודשיים שסבל מפריחות בעור, ועד אשה בת 94 שסבלה מבעיות במערכת העיכול

סימפטומים נפוצים:

• פריחות בעור
• אטופיק דרמטיטיס/אסטמה של העור
• אקזמה
• אורטיקאריה
• גירודים בעור
• פסוריאזיס
• פטריות בעור
• יבלות
• אקנה
שירותים נוספים וסוגי בדיקות