דף הבית >> בלוג >> בדיקת אלרגיה
 


אלרגיה הינה תגובה של המערכת החיסונית שלנו במקרים בהם המערכת החיסונית אינה מצליחה להתמודד עם פולשים זרים. אלרגיות יכולות לבוא לידי ביטוי במגוון רחב של צורות, פריחות בעור, אודם בעור, נזלת כרונית, בעיות נשימה ועוד. מי מאיתנו אשר סובל מאלרגיות כאלה או אחרות, בצורה מתמדת, יודע כי זהו מצב לא נעים, אשר דורש מאיתנו לבצע בדיקת אלרגיה והתאמה של טיפול.

האם אנחנו אלרגיים?

איך אפשר לדעת האם אנחנו אלרגיים למשהו? איך אפשר לגלות למה אנחנו אלרגיים? מאחר ולאלרגיה יש סימפטומים שונים ומגוונים, לעיתים נוצר קושי בזיהויה של האלרגיה ובמקורה ועל כן בדיקת אלרגיה איננה תמיד חד משמעית או וודאית. רגישות למאכלים, תרופות, חילופי עונות, חומרים כמו גומי או ניקל, עשויים לגרום לחלקנו לפתח תגובות אלרגיות. בעת מגע עם חומר מסוים, אכילה של פרי אקזוטי, לקיחה של תרופות או תוספי מזון, האלרגיה לא תאחר לבוא. גירודים בעור, אדמומיות, נפיחות, נזלת, התעטשות ואפילו קשיים בנשימה הם חלק מהסימפטומים של תגובות אלרגניות.

איך ניתן לבצע בדיקת אלרגיה?

בדיקת אלרגיה במרבית המקרים איננה פשוטה, מאחר וישנם כל כך הרבה חומרים שונים איתם אנחנו באים במגע ביום יום. בקליניקות החדשניות של ביו-קונטרול, ניתן כיום לבצע תהליך ייחודי של אבחון אלרגיה. אבחון אלרגיה נעשה באמצעות מכשור חדשני וממוחשב, המספק רמת דיוק גבוהה במיוחד ומסייע לאתר את מקורה של האלרגיה, וזאת באמצעות מאגרי מידע המכילים אלפים של חומרים בתצורה ממוחשבת, החל מוירוסים, בקטריות, רעלנים וחומרים אלרגניים.

בדיקת אלרגיה בקליניקות ביו-קונטרול אינן פולשניות ואינן מזיקות והן מתבצעות על ידי נגיעה של עיפרון בדיקה קטן בנקודות באצבעות הידיים ובבהונות הרגלייםלהליכי האבחון הממוחשבים אין תופעות לוואי והן אינן סותרות טיפול רפואי במידה והוא מתקיים במקביל. מתוך כך, אבחון של אלרגיה בקליניקות ביו-קונטרול מתאים לכל הגילאים.

כיצד מטפלים באלרגיה?

בביו קונטרול מציעים טיפולי חדשני לאלו הסובלים מאלרגיה. טיפולים אלו משלבים תכשירים המבוססים על ההומיאופתיה המודרנית, תוספי ויטמינים ומינרלים. התאמת תוכנית הטיפול נעשית באופן ממוקד, ומאפשר איכות חיים גבוהה יותר למטופליה.

אין צורך להמשיך ולסבול מאלרגיה, ניתן כיום, באמצעים מתקדמים, לאבחן את האלרגיה של הגוף, לטפל בה ולמנוע אותה.

בביו-קונטרול BioControl תוכלו ליהנות מן המכשור המתקדם ביותר בעולם, ומגוון טיפולים רחב, אשר יאפשר לכם להיפתר מן האלרגיה אחת ולתמיד. צוות ביו-קונטרול ישמח לעמוד לרשותכם לצורך ייעוץ, אבחון והתאמת טיפול.